In stoc
Etrieri frână
0986134070#sp_85985
5 in stoc
453.51RONTVA inclus
1
Descriere
Etrier frână Bosch original, componență esențială a sistemului de frânare hidraulic. Distribuie presiunea uniform pe ambele pastile de frână. Fabricat cu preciziune tehnică superioară și materiale rezistente. Garantează performanță de frânare optimă și siguranță ridicată. Testați și aprobat pentru diverse aplicații automobile.
Intrebari frecvente
Cat costa Etrieri frână?
Pretul pentru Etrieri frână este 453.51 RON. Pretul include TVA.
Este Etrieri frână in stoc?
Da, Etrieri frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Etrieri frână?
Puteti comanda Etrieri frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne