In stoc
Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19-
0986479H55#sp_350606
10 in stoc
243.46RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frana Bosch pentru Ford Puma motorizare 1.0-1.5 litri din 2019+. Performanta de franare optimala garantata. Material fonta calitativa cu protectie termica. Compatibil cu sisteme de frana ABS. Durabilitate certificata. Instalare pe sisteme de frana originale.
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19-?
Pretul pentru Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19- este 243.46 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19- in stoc?
Da, Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19-?
Puteti comanda Disc frana Ford Puma 1.0-1.5 19- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne