In stoc
CUREA TRANSMISIE
1987947725#sp_53985
10 in stoc
19.12RONTVA inclus
1
Descriere
Curea transmisie Bosch, materiale sintetice durabile. Transmite putere motor la accesorii: generator, compresor, pompă apă. Fabricație de precizie cu tensiune optimală. Rezistență la temperaturi extreme și slipaj redus. Menține sincronizare perfectă sistem accesorii motor.
Intrebari frecvente
Cat costa CUREA TRANSMISIE?
Pretul pentru CUREA TRANSMISIE este 19.12 RON. Pretul include TVA.
Este CUREA TRANSMISIE in stoc?
Da, CUREA TRANSMISIE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CUREA TRANSMISIE?
Puteti comanda CUREA TRANSMISIE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Bosch
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne