In stoc
Filtru aer
ADG02267#sp_39686
5 in stoc
28.17RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer Blue Print de înaltă calitate pentru purificarea aerului de admisie. Reține particule fine și contaminanți, protejând motorul. Design eficient cu suprafață mare de filtrare. Asigură performanță optimă a motorului și consum redus de combustibil. Înlocuire regulată recomandată pentru funcționare ideală. Compatibil cu multiple modele de vehicule.
Vehicule compatibile(12)
Intrebari frecvente
Cat costa Filtru aer?
Pretul pentru Filtru aer este 28.17 RON. Pretul include TVA.
Este Filtru aer in stoc?
Da, Filtru aer este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Filtru aer?
Puteti comanda Filtru aer online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne