In stoc
DISC FRÂNĂ
ADT34362#sp_72853
2 in stoc
180.87RONTVA inclus
1
Descriere
Disc de frână Blue Print de înaltă calitate, designed pentru sisteme de frânare moderne. Oferă performanță excelentă de oprire și durabilitate extinsă. Fabricat din materiale rezistente la temperaturi ridicate, asigură siguranță și confort în conducere. Potrivit pentru diverse aplicații automotive profesionale și obișnuite.
Vehicule compatibile(5)
CELICA Convertible (_T18_) 2.0 GTi (ST182) 1989 - 1993
BenzinaST182
CELICA Coupe (_T18_) 2.0 4WD (ST185) 1989 - 1993
BenzinaST185
CELICA Coupe (_T18_) 2.0 4WD (ST185) 1989 - 1994
BenzinaST185
CELICA Coupe (_T18_) 2.0 (ST182, ST183) 1989 - 1994
BenzinaST182
CELICA Coupe (_T18_) 2.0 (ST182_, ST182) 1989 - 1993
BenzinaST182_
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRÂNĂ?
Pretul pentru DISC FRÂNĂ este 180.87 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRÂNĂ in stoc?
Da, DISC FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRÂNĂ?
Puteti comanda DISC FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Blue Print
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne