In stoc
Reglaj ventilator interior
ABR37000P#sp_151462
5 in stoc
236.61RONTVA inclus
1
Descriere
Reglaj pentru ventilator de interior marca Beh mah, component de control pentru sistemul de climatizare. Permită ajustarea vitezei și debitului aer cu precizie, asigurând confort termic optim. Design durabil și interfață ușor de utilizat pentru orice profil de conducător.
Intrebari frecvente
Cat costa Reglaj ventilator interior?
Pretul pentru Reglaj ventilator interior este 236.61 RON. Pretul include TVA.
Este Reglaj ventilator interior in stoc?
Da, Reglaj ventilator interior este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Reglaj ventilator interior?
Puteti comanda Reglaj ventilator interior online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Beh mah
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne