In stoc
Radiator, răcire motor
CR361000S#sp_151307
10 in stoc
500.47RONTVA inclus
1
Descriere
Radiator premium pentru răcirea eficientă a motorului. Brand Beh mah. Construcție robustă din aluminiu și cupru. Disipează rapid căldura excedentară. Potrivit pentru diverse motoare. Garantează temperaturi optime de funcționare și protejează motorul de supraîncălzire.
Intrebari frecvente
Cat costa Radiator, răcire motor?
Pretul pentru Radiator, răcire motor este 500.47 RON. Pretul include TVA.
Este Radiator, răcire motor in stoc?
Da, Radiator, răcire motor este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Radiator, răcire motor?
Puteti comanda Radiator, răcire motor online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Beh mah
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne