In stoc
Set reparatie, etrier
D44181#sp_231443
2 in stoc
17.58RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de reparatie pentru etrier de frana, inclusiv garnituri, piston si piese de inlocuire. Compatible cu sisteme de franare hidraulice standard. Asigura etansare optima si performanta de franare superioara. Instalare usoara si durabilitate indelungata.
Intrebari frecvente
Cat costa Set reparatie, etrier?
Pretul pentru Set reparatie, etrier este 17.58 RON. Pretul include TVA.
Este Set reparatie, etrier in stoc?
Da, Set reparatie, etrier este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set reparatie, etrier?
Puteti comanda Set reparatie, etrier online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Aut
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne