In stoc
SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ
D7202C#sp_58847
3 in stoc
26.66RONTVA inclus
1
Descriere
Set bucșe de ghidaj pentru etrier frână, componente Aut de calitate superioară. Asigură ghidarea corectă a pistonului etrierului. Permite funcționare lină și precisă a sistemului de frânare. Piese critice pentru siguranța și performanța frânelor auto.
Intrebari frecvente
Cat costa SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ?
Pretul pentru SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ este 26.66 RON. Pretul include TVA.
Este SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ in stoc?
Da, SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ?
Puteti comanda SET BUCȘE GHIDAJ ETRIER FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Aut
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne