In stoc
BURDUF GHIDAJ ETRIER
D7359#sp_263589
6 in stoc
10.67RONTVA inclus
1
Descriere
Burduf ghidaj etrier Aut, previne intrarea prafului și apei în sistem de frânare. Elastomer de calitate superioară cu flexibilitate mare. Protejează componentele de coroziune și uzură prematură. Instalare simplă pe etrier, înlocuire periodică recomandată pentru funcționare optimă și siguranță pe drumurile umede.
Intrebari frecvente
Cat costa BURDUF GHIDAJ ETRIER?
Pretul pentru BURDUF GHIDAJ ETRIER este 10.67 RON. Pretul include TVA.
Este BURDUF GHIDAJ ETRIER in stoc?
Da, BURDUF GHIDAJ ETRIER este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BURDUF GHIDAJ ETRIER?
Puteti comanda BURDUF GHIDAJ ETRIER online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Aut
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne