In stoc
Etanșare canal bujie motor
S410250015014#sp_321700
2 in stoc
19.86RONTVA inclus
1
Descriere
Etanșare canal bujie motor Athena, asigură o protecție excelentă împotriva infiltrării apei și murdăriei. Componenta previne scurgerile și menține integritatea sistemului de aprindere. Fabricată din elastomer de calitate superioară, garantează o etanșare permanentă și rezistență la vibrații și temperaturi extreme.
Intrebari frecvente
Cat costa Etanșare canal bujie motor?
Pretul pentru Etanșare canal bujie motor este 19.86 RON. Pretul include TVA.
Este Etanșare canal bujie motor in stoc?
Da, Etanșare canal bujie motor este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Etanșare canal bujie motor?
Puteti comanda Etanșare canal bujie motor online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Athena
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne