In stoc
Set saboti frana, frana de mana
03.0137-4005.2#sp_296213
10 in stoc
215.97RONTVA inclus
1
Descriere
Set saboti frână ATE pentru frâna de mână, oferă oprire sigură și controlată. Materiale organice de fricțiune, rezistență la temperaturi extreme și vibrații reduse. Instalare rapidă, performanță fiabilă și confort de frânare optim pentru siguranța deplasării.
Intrebari frecvente
Cat costa Set saboti frana, frana de mana?
Pretul pentru Set saboti frana, frana de mana este 215.97 RON. Pretul include TVA.
Este Set saboti frana, frana de mana in stoc?
Da, Set saboti frana, frana de mana este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set saboti frana, frana de mana?
Puteti comanda Set saboti frana, frana de mana online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la ATE
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne