
In stoc
Set plăcuțe frână, frână disc
13.0460-2647.2#sp_225695
10 in stoc
254.19RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână ATE pentru sistem de frână disc. Material de fricțiune de calitate superioară cu performanță termică optimă. Asigură putere de frânare consistentă și timp de răspuns rapid. Compatibil cu rotor standard. Testat și certificat pentru siguranță maximă.
Vehicule compatibile(100)
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 40 TDI quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 50 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 40 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 50 TDI quattro 2019 - prezent
Diesel
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 45 TDI quattro 2018 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) S4 TDI Mild Hybrid quattro 2021 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 50 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI Mild Hybrid 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TFSI Mild Hybrid 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 (8W2, 8WC) S4 TDI Mild Hybrid quattro 2019 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI Mild Hybrid 2019 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 35 TDI Mild Hybrid 2019 - prezent
Diesel
A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI 2015 - prezent
Benzina
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) S4 TDI Mild Hybrid quattro 2021 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TFSI Mild Hybrid 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 50 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TFSI 2020 - prezent
Benzina
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI Mild Hybrid 2020 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI Mild Hybrid 2019 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 30 TDI Mild Hybrid 2019 - prezent
Diesel
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) S4 TDI Mild Hybrid quattro 2019 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) S5 TDI Mild Hybrid quattro 2021 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 35 TFSI 2020 - prezent
Benzina
A5 (F53, F5P) 40 TFSI 2020 - prezent
Benzina
A5 (F53, F5P) 50 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 40 TFSI Mild Hybrid 2020 - prezent
Hybrid
A5 (F53, F5P) 40 TDI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 40 TFSI Mild Hybrid quattro 2020 - prezent
Hybrid
A5 (F53, F5P) 40 TDI Mild Hybrid 2020 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 35 TFSI Mild Hybrid 2019 - prezent
Hybrid
A5 (F53, F5P) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2019 - prezent
Hybrid
A5 (F53, F5P) 30 TDI Mild Hybrid 2019 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 35 TDI 2019 - prezent
Diesel
A5 (F53, F5P) 45 TDI quattro 2018 - 2020
Diesel
A5 (F53, F5P) 45 TFSI Mild Hybrid quattro 2018 - 2020
Hybrid
A5 (F53, F5P) 45 TFSI Mild Hybrid 2018 - 2020
Hybrid
A5 (F53, F5P) S5 TDI Mild Hybrid quattro 2018 - 2020
Diesel
A5 (F53, F5P) 2.0 TDI 2017 - 2020
Diesel
A5 (F53, F5P) 35 TDI 2017 - 2020
Diesel
A5 (F53, F5P) 50 TDI quattro 2017 - 2020
Diesel
+ 50 mai multe vehicule
Intrebari frecvente
Cat costa Set plăcuțe frână, frână disc?
Pretul pentru Set plăcuțe frână, frână disc este 254.19 RON. Pretul include TVA.
Este Set plăcuțe frână, frână disc in stoc?
Da, Set plăcuțe frână, frână disc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set plăcuțe frână, frână disc?
Puteti comanda Set plăcuțe frână, frână disc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la ATE
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne