Furtun frână
Descriere
Furtun frână de înaltă calitate ATE pentru sistemele de frânare hidraulice. Fabricat din materiale rezistente la presiune și temperatură extremă. Asigură transmiterea fiabilă a forței de frânare. Compatibil cu diverse modele de autovehicule. Instalare standard fără modificări suplimentare necesare.
Furtunul de frana ATE de inalta calitate este piesa critica pentru siguranta sistemului de frinare hidraulic al vehiculului tau. Fabricat din materiale robuste si rezistente, acesta suporta presiuni extreme si fluctuatii semnificative de temperatura fara a pierde eficacitatea. Transmiterea fiabila a fortei de frinare este garantata in orice circumstanta de conducere. Compatibilitatea cu diverse modele de autovehicule il face o alegere versatila pentru service-urile profesionale. Instalarea este standardizata si nu necesita modificari suplimentare costisitoare. Fiabilitatea inalta a furtunului ATE il recomanda ca piesa de inlocuire de incredere pentru orice vehicul.
Informatii montaj
Purgerea circuitului hidraulic este obligatorie dupa inlocuire. Utilizati fluid de frana de calitate certificata. Testati sistemul de frinare inainte de circulatie.
Despre ATE
ATE este brand de renume mondial cu standarde de calitate inalta. Rezistenta la conditii extreme asigura performanta durabila. Instalare simplificata reduce costurile service.
Specificatii tehnice
| tip | Furtun frana |
| brand | ATE |
| instalare | Standardizata |
| rezistenta | Presiune si temperatura extrema |
| compatibilitate | Diverse modele autovehicule |
Intrebari frecvente
Cat costa Furtun frână?
Pretul pentru Furtun frână este 54.93 RON. Pretul include TVA.
Este Furtun frână in stoc?
Da, Furtun frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Furtun frână?
Puteti comanda Furtun frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la ATE
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne