In stoc
DISC FRÂNĂ
24.0122-0246.1#sp_109638
4 in stoc
241.58RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frână marca ATE pentru sisteme hidraulice de frânare. Suprafață de frecare cu textură optimizată pentru aderență maximă. Rezistent la temperaturi ridicate și coroziune. Balansare precisă pentru frânare liniară. Compatibil cu diverse calipere. Montaj ușor. Performanță certificată OEM.
Vehicule compatibile(17)
AQUA (_NHP1_) 1.5 Hybrid (NHP10) 2011 - prezent
HybridNHP10
COROLLA Saloon (_E16_) 1.5 (NRE161) 2015 - prezent
BenzinaNRE161
COROLLA Saloon (_E16_) 1.5 (NZE161) 2012 - prezent
BenzinaNZE161
YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130_, KSP130) 2010 - 2020
BenzinaKSP130_
YARIS (_P9_) 1.0 GPL (KSP90_) 2006 - 2011
BenzinaKSP90_
YARIS (_P9_) 1.0 VVT-i (KSP90_, KSP90R) 2005 - 2011
BenzinaKSP90_
YARIS (_P9_) 1.5 (NCP91_, NCP91R) 2005 - 2008
BenzinaNCP91_
YARIS (_P9_) 1.0 VVT-i (KSP90) 2005 - 2010
BenzinaKSP90
YARIS (_P9_) 1.5 (NCP91_, NCP91R) 2005 - 2014
BenzinaNCP91_
YARIS (_P9_) 1.3 4WD (NCP95) 2005 - 2010
BenzinaNCP95
YARIS / VIOS III Saloon (_P15_) 1.5 (NCP150_) 2013 - prezent
BenzinaNCP150_
YARIS / VIOS Saloon (_P9_) 1.5 (NCP93) 2006 - 2013
BenzinaNCP93
YARIS / VIOS Saloon (_P9_) 1.3 (NCP92_, NCP92R) 2006 - 2013
BenzinaNCP92_
YARIS / VIOS Saloon (_P9_) 1.3 (NCP92_, SCP92_, NCP92R) 2005 - 2013
BenzinaNCP92_
YARIS / VIOS Saloon (_P9_) 1.3 4WD (NCP92_, NCP96_, NCP96R, NCP92R) 2005 - 2013
BenzinaNCP92_
YARIS / VIOS Saloon (_P9_) 1.0 (KSP92_, KSP92R) 2005 - 2013
BenzinaKSP92_
YARIS Hatchback Van (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) 2014 - 2020
BenzinaKSP130
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRÂNĂ?
Pretul pentru DISC FRÂNĂ este 241.58 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRÂNĂ in stoc?
Da, DISC FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRÂNĂ?
Puteti comanda DISC FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la ATE
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne