In stoc
REGULATOR ALTERNATOR
ARE0018#sp_105421
10 in stoc
81.95RONTVA inclus
1
Descriere
Regulator As profesional pentru controlul tensiunii alternatorului. Circuite de protecție avansate contra supraîncălzirii. Fiabilitate în condiții extreme de funcționare. Garanție extinsă și service tehnic disponibil.
Intrebari frecvente
Cat costa REGULATOR ALTERNATOR?
Pretul pentru REGULATOR ALTERNATOR este 81.95 RON. Pretul include TVA.
Este REGULATOR ALTERNATOR in stoc?
Da, REGULATOR ALTERNATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda REGULATOR ALTERNATOR?
Puteti comanda REGULATOR ALTERNATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne