In stoc
GENERATOR / ALTERNATOR
A0389#sp_76774
3 in stoc
494.44RONTVA inclus
1
Descriere
Alternator de calitate superioară pentru furnizarea energiei electrice continue. Construcție robustă cu bobinaj eficient, garantează performanță stabilă și consum redus. Ideal pentru vehicule cu cerințe electrice moderato-mari, cu rezistență la vibații și temperaturi extreme.
Intrebari frecvente
Cat costa GENERATOR / ALTERNATOR?
Pretul pentru GENERATOR / ALTERNATOR este 494.44 RON. Pretul include TVA.
Este GENERATOR / ALTERNATOR in stoc?
Da, GENERATOR / ALTERNATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda GENERATOR / ALTERNATOR?
Puteti comanda GENERATOR / ALTERNATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne