In stoc
Fulie, alternator
AP6009#sp_94842
4 in stoc
23.15RONTVA inclus
1
Descriere
Fulie alternator marca As, echilibru dinamic perfect. Transmisie fluidă a energiei de la curea serpentină. Aluminiu forjat, rezistent la vibații. Instalare rapidă, compatibilitate universală. Performanță optimă sistem încărcare baterie.
Intrebari frecvente
Cat costa Fulie, alternator?
Pretul pentru Fulie, alternator este 23.15 RON. Pretul include TVA.
Este Fulie, alternator in stoc?
Da, Fulie, alternator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Fulie, alternator?
Puteti comanda Fulie, alternator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la As
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne