In stoc
BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T.
12926#sp_352417
2 in stoc
1101.46RONTVA inclus
1
Descriere
Butuc arbore ambreiaj Ama cu dimensiuni 19X11 T., piesa esențială pentru transmisia mecanică. Confecționat din oțel de calitate superioară, asigură cuplare sigură și fiabilă. Rezistent la șocuri mecanice și solicitări repetate, garantează funcționare durabă a ambreiajului.
Intrebari frecvente
Cat costa BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T.?
Pretul pentru BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T. este 1101.46 RON. Pretul include TVA.
Este BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T. in stoc?
Da, BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T. este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T.?
Puteti comanda BUTUC ARBORE AMBREIAJ 19X11 T. online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Ama
Piese alternative
Acelasi cod de produs
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne