In stoc
Oglindă exterioară
6165721#sp_217142
7 in stoc
172.26RONTVA inclus
1
Descriere
Oglindă exterioară Aka pentru autovehicul. Oferă vizibilitate optimă a zonelor laterale și din spate. Construct cu sticlă de înaltă calitate și cadru robust. Funcție de reglare și repliere pentru siguranță. Rezistență la condiții meteo adverse, durabilitate garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa Oglindă exterioară?
Pretul pentru Oglindă exterioară este 172.26 RON. Pretul include TVA.
Este Oglindă exterioară in stoc?
Da, Oglindă exterioară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Oglindă exterioară?
Puteti comanda Oglindă exterioară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Aka
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne