In stoc
Oglindă exterioară
9238977#sp_306480
2 in stoc
649.90RONTVA inclus
1
Descriere
Oglindă exterioară de substituție pentru vehicule, oferind vizibilitate laterală clară și sigură. Construcție durabilă rezistentă la vânt și condiții climatice extreme. Montare standard, compatibilă cu diferite tipuri de vehicule, reflecție de calitate superioară.
Intrebari frecvente
Cat costa Oglindă exterioară?
Pretul pentru Oglindă exterioară este 649.90 RON. Pretul include TVA.
Este Oglindă exterioară in stoc?
Da, Oglindă exterioară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Oglindă exterioară?
Puteti comanda Oglindă exterioară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Aka
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne