
In stoc
RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI
FOL178#sp_257710
10 in stoc
45.60RONTVA inclus
1
Descriere
Ridicător de supapă pentru motoare Opel 1.7 DTI, component esențială a mecanismului de distribuție. Transmite mișcarea de la came la tijas supapelor asigurând deschiderea și închiderea sincronizată. Fabricat conform standardelor OEM pentru durabilitate și performanță de lungă durată.
Vehicule compatibile(67)
ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2004 - 2009
ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI 2004 - 2009
ASTRA G Estate (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003 - 2004
ASTRA G Estate (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000 - 2004
ASTRA G Estate Van (F70) 1.7 CDTi (F70) 2003 - 2004
ASTRA G Estate Van (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000 - 2005
ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003 - 2005
ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000 - 2005
ASTRA G Saloon (T98) 1.7 CDTI (F69) 2003 - 2009
ASTRA G Saloon (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 2000 - 2005
ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004 - 2010
ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004 - 2010
ASTRA H Estate (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004 - 2010
ASTRA H Estate (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004 - 2010
ASTRA H Estate Van (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004 - 2010
ASTRA H Estate Van (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004 - 2007
ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005 - 2010
ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005 - 2010
ASTRA H Saloon (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007 - 2010
COMBO Box Body/MPV 1.7 CDTI 16V 2004 - prezent
COMBO Box Body/MPV 1.7 DI 16V 2001 - prezent
COMBO Box Body/MPV 1.7 DTI 16V 2001 - prezent
COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 2004 - 2011
COMBO Tour 1.7 DTI 16V 2001 - 2004
COMBO Tour 1.7 DI 16V 2001 - 2004
CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) 2003 - 2009
CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68) 2000 - 2009
CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68) 2000 - 2009
CORSA C Hatchback Van (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) 2003 - 2012
CORSA C Hatchback Van (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L) 2000 - 2003
CORSA C Hatchback Van (X01) 1.7 DI 16V (F08, W5L) 2000 - 2003
CORSA CLASSIC C Saloon (X01) 1.7 CDTi 2005 - 2008
CORSA CLASSIC C Saloon (X01) 1.7 DTi 2002 - 2005
CORSA UTILITY C Pickup 1.7 DTi 2004 - 2010
MERIVA A MPV (X03) 1.7 CDTI (E75) 2003 - 2010
MERIVA A MPV (X03) 1.7 DTI (E75) 2003 - 2010
ASTRA Mk IV (G) Estate (T98) 1.7 CDTI 16V 2003 - 2005
ASTRA Mk IV (G) Estate (T98) 1.7 DTI 16V 2000 - 2005
ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98) 1.7 CDTI 16V (F08, F48) 2003 - 2005
ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000 - 2005
ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98) 1.7 CDTI 16V 2003 - 2005
ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98) 1.7 DTI 16V 2000 - 2005
ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004 - 2009
ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004 - 2009
ASTRA Mk V (H) Estate (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004 - 2009
ASTRA Mk V (H) Estate (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004 - 2009
ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005 - 2010
ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98) 1.7 CDTI 2003 - 2006
ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98) 1.7 DTI 16V 2001 - 2006
ASTRAVAN Mk V (H) Estate Van (A04) 1.7 CDTi 2005 - 2006
ASTRAVAN Mk V (H) Estate Van (A04) 1.7 CDTI 2005 - 2011
COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25) 1.7 CDTI 16V 2004 - 2011
COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25) 1.7 DI 16V 2001 - 2011
COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25) 1.7 DTI 16V 2001 - 2011
COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 CDTI 16V 2004 - 2010
COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DI 16V 2001 - 2004
COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DTI 16V 2001 - 2012
CORSA Mk II (C) (X01) 1.7 DI 16V (F08, F68) 2000 - 2006
CORSA Mk II (C) (X01) 1.7 CDTI 16V (F08, F68) 2000 - 2006
CORSA Mk II (C) (X01) 1.7 DTI 16V (F08, F68) 2000 - 2006
CORSAVAN Mk II (C) Hatchback Van (X01) 1.7 DTI 16V (F08) 2000 - 2006
CORSAVAN Mk II (C) Hatchback Van (X01) 1.7 DI 16V (F08) 2000 - 2006
MERIVA A (X03) 1.7 CDTi 2003 - 2005
MERIVA A (X03) 1.7 DTI 2003 - 2010
Intrebari frecvente
Cat costa RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI?
Pretul pentru RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI este 45.60 RON. Pretul include TVA.
Este RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI in stoc?
Da, RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI?
Puteti comanda RIDICĂTOR SUPAPĂ OPEL 1.7DTI online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Ae
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne